Arbana Osmani dhe Lori Hoxha hedhin poshtë dyshimet, vazhdojnë të jenë mikesha

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:34 03-11-2015 Arbana Osmani dhe Lori Hoxha hedhin poshtë dyshimet, vazhdojnë të jenë mikesha

Miqësia mes Arbana Osmanit dhe Lori Hoxhës nuk është prishur, ndryshe sa është folur në media këto ditë.  Është vetë moderatorja e njohur ajo që ka postuar një foto në instagram me Lorin, ku shkruan: “Duke folur për modën me gurunë time të modes.”

Arbana dhe Lori njihen për miqësinë që ekziston mes tyre prej shumë vitesh tashmë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022569894790649
array(1) { ["section"]=> string(83) "arbana-osmani-dhe-lori-hoxha-hedhin-poshte-dyshimet-vazhdojne-te-jene-mikesha-24567" }