Arbana Osmani gati për rikthimin e fuqishëm, me emision nga 31 tetori

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:51 22-10-2015 Arbana Osmani gati për rikthimin e fuqishëm, me emision nga 31 tetori

Moderatorja e njohur Arbana Osmani ashtu siç është lajmëruar më parë do të rikthehet në ekranin e Top-Channel me emisionin “I can do that”.

Ky show do të transmetohet nga e shtuna e 31 tetorit dhe Arbana njësoj siç ka bërë me “Big Brother”, kërkon të mbledh rreth vetes audiencën shqiptare.

9 personazhe të njohura shqiptare do jenë pjesë e këtij show, por më shumë detaje pritet të zbulohen javën tjetër.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mos e bëni këtë shaka me burrin tuaj në dasëm, ky është reagimi i keq që do merrni (Video)
Xhensila nuk e harron Fatjonin, bën emrin e tij tatuazh? »
Article Logic
Execution time: 0.16974401473999
array(1) { ["section"]=> string(74) "arbana-osmani-gati-per-rikthimin-e-fuqishem-me-emision-nga-31-tetori-23742" }