Arbana Osmani gatuan japrakë. Asistent në kuzhinë, dashuria e saj (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:00 12-04-2016 Arbana Osmani gatuan japrakë. Asistent në kuzhinë, dashuria e saj (FOTO)

Arbana Osmani gatuan japrakë dhe asistent në kuzhinë ka marrë dashurinë e saj. Arbana e njohur për pasionin e saj në kuzhinë kësaj here nuk mund t’i rezistonte tundimit për të gatuar me të voglin e saj, Jonin.

“Këtë vit filloi sezoni i japrakut me asistent dashurinë time të vogël’’, shkruan moderatorja e Top Channel.

Dhe sa hijshëm duken të dy… Sigurisht që Osmani është treguar e kujdesshme që djalin e saj mos ta ekspozojë krejtësisht, një nënë për t’u vlerësuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028124094009399
array(1) { ["section"]=> string(74) "arbana-osmani-gatuan-japrake-asistent-ne-kuzhine-dashuria-e-saj-foto-37496" }