Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, zbulohen detaje të reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:39 12-01-2019 Arbana Osmani ndahet nga bashkëshorti, zbulohen detaje të reja

Gjatë ditës së sotme, në media të ndryshme qarkulloi lajmi për krizën e krijuar në martesën e moderatores së njohur Arbana Osmani.

Lidhja 16 vjeçare mes Arbanës dhe Arditit duket se është drejt fundit.

Për Blitz.al burimet thonë se moderatorja tani nuk jeton më në njejtën shtëpi me partnerin por në një shtëpi më vete, së bashku me djalin.

Edhe gjatë puntatave më të fundit, Arbana është shfaqur në emision ’Dua të të bëj të lumtur’ pa unazën simbolike të martesës në gisht.

Moderatorja nuk ka konfirmuar asgjë ende, duke e lënë këtë një mister për të gjithë.

arbana2.jpg

e06b0ecbbf69f5404741499b7d5ab504_L.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066831111907959
array(1) { ["section"]=> string(68) "arbana-osmani-ndahet-nga-bashkeshorti-zbulohen-detaje-te-reja-148551" }