Arbana Osmani: Nuk kthehem më në Big Brother

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:15 13-06-2015 Arbana Osmani: Nuk kthehem më në Big Brother Arbana Osmani

Pavarësisht fjalëve për një rikthim të mundshëm të moderatores së njohur Arbana Osmani, është vetë ajo  e cila ka mohuar zërat duke pohuar për revistën Anabel se nuk do të kthehet më.

Ajo që nuk dihet ende është përgjigjia e pyetjes: Kush do të jetë në drejtimin e Big Brother tani që Arbana Osmani i ka dhënë lamtumirën këtij show?! Moderatorja që prej lindjes së djalit të saj është parë shumë pak në ekrane dhe ka vendosur t’i dedikohet jetës familjare.

Kujtojmë se sot është finalia e Big Brother në moderimin e Ledion Liços.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020297050476074
array(1) { ["section"]=> string(49) "arbana-osmani-nuk-kthehem-me-ne-big-brother-13483" }