Arbana Osmani përgatitet për të nisur emisionin, Ermal Mamaqi i lë komentin pikant (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 13-01-2018 Arbana Osmani përgatitet për të nisur emisionin, Ermal Mamaqi i lë komentin pikant (FOTO)

Arbana Osmani më herët ka bërë të ditur se emisioni “Dua të të bëj të lumtur” do të fillojë në shkurt.

Ndërsa sot moderatorja ka publikuar një foto në Top Channel, ku shkruan “Gjërat po shkojnë mirë”.  

Në këtë foto nuk kishte si të mungonte komenti i Ermal Mamaqit, i cili zi zakonisht “thumbon” të gjithë moderatorët që kanë emisione në të njëjtin orar me  ‘Xing me Ermalin’.

“Hajt për hajër mi goc, prap ëë”, i shkruan Ermali, duke lënë të kuptojë se do të jenë sërish rivalë për audiencë.

 

 arbana.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U përdhunua 12 vjeç, reagon e ëma e Eliza Dushkut: Kisha frikë
Rrëfehet djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos: Ja pse e lashë shkollën »
Article Logic
Execution time: 0.0063400268554688
array(1) { ["section"]=> string(93) "arbana-osmani-pergatitet-per-te-nisur-emisionin-ermal-mamaqi-i-le-komentin-pikant-foto-106476" }