Arbana Osmani siç nuk e keni parë, me çizme përmes baltës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 12-10-2016 Arbana Osmani siç nuk e keni parë, me çizme përmes baltës

Moderatorja e njohur e ekranit Arbana osmani ashtu siç nuk e kemi parë.

Me xhup, çizme e xhinse përmes baltës. Dhe ku është balta më e ëmbël se mjalta? Në Malësinë e Mokrës. Albana ka ecur në këmbë për të bërë dikë të lumtur në emisionin e saj “Dua të të bëj të lumtur”.

“Sot në Malësine e Mokrës, një nga vendet me të bukura e më të trishta në Shqipëri”, shkruan Arbana e cila ka marrë shumë përgëzime nga ndjekësit për thjeshtësinë e sportivitetin ndërsa një pjesë i kanë kërkuar që t’ia përcjellë kryeministrit Rama shqetësimin për rrugën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022179126739502
array(1) { ["section"]=> string(62) "arbana-osmani-sic-nuk-e-keni-pare-me-cizme-permes-baltes-55937" }