"Arben Ahmetaj i bashkohet stafit të Portokallisë", Olti Curri publikon FOTON e ministrit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:49 10-08-2018 Arben Ahmetaj

Olti Curri është ndër blogerët më të famshëm në Shqipëri, e padyshim mjaft i përfshirë në kauzat sociale.

Jo pak herë Olti ironizon personazhe të famshëm për deklaratat e tyre, ndërsa së fundmi është “kapur” me ministrin e Financave, Arben Ahmetaj.

Ngjarja ka marrë spunto nga një deklaratë e Ahmetaj ku thuhej se do të hapen 38 mijë vende pune dhe do të shtohen 10 mijë biznese të reja.

“Arben Ahmetaj i bashkohet stafit të humoristëve të Portokalli... Humoristi fitoi audicionin me barsaletën: “38 mijë vende të reja pune dhe 10 mijë biznese më shumë...”, shkruan Olti si përshkrim të fotos së postuar në Insastory.

11.PNG

232323.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Postimi prekës i Eni Çobanit për miken e ngushtë me kancer: Më dolën lot, i thashë ma lidh dhe mua këtë shallin në kokë
»
Article Logic
Execution time: 0.11227107048035
array(1) { ["section"]=> string(93) "arben-ahmetaj-i-bashkohet-stafit-te-portokallise-olti-curri-publikon-foton-e-ministrit-130715" }