Arben Isaku emërohet drejtori i ALUIZNI-t në Durrës, zëvendëson ish-kreun e LSI

Publikuar tek: barometri, më 08:25 27-12-2017 Arben Isaku emërohet drejtori i ALUIZNI-t në Durrës, zëvendëson ish-kreun e LSI

Emërohet drejtori i ri i një prej institucioneve më të rëndësishme në Durrës.

Është emëruar kreu i ri i ALUIZNI-t në Durrës dhe zëvendëson Flamur Gjuzin, përfaqësues të LSI.  

 Arben Isaku ishte sekretari organizativ i PS-së Durrësit, ndërsa ka mbajtur gjatë kësaj periudhe edhe detyrën e shefit të kabinetit në institucionin e Këshillit të Qarkut.


Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070970058441162
array(1) { ["section"]=> string(85) "arben-isaku-emerohet-drejtori-i-aluizni-t-ne-durres-zevendeson-ish-kreun-e-lsi-104483" }