Ardi Asllani i lumtur me Tiranën, stilisti fjalë zemre për atë që shikon në lagjen ku u rrit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:03 29-08-2016 Ardi Asllani i lumtur me Tiranën, stilisti fjalë zemre për atë që shikon në lagjen ku u rrit

Jashtëzakonisht i lumtur për Tiranën e tij. Stilisti Ardi Asllani shkruan fjalë zemre për restaurimet që shikon në lagjen ku u rrit, duke publikuar edhe një foto.

‘’Qyteti im, i babait, i gjyshit, stërgjyshit dhe shumë më tej ... Zemra mal kur shoh restaurime dhe pse te vakta ne mëhallat më të vjetra të Tironës, lagje ku u rrita jo vetëm unë por dhe ata që lartpërmenda! Tirona që i priti të gjithë, Tirona’’, shkruan përzemërsisht Asllani.

tirananaten.jpg

Foto e shpërndarë nga stilisti

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021924018859863
array(1) { ["section"]=> string(97) "ardi-asllani-i-lumtur-me-tiranen-stilisti-fjale-zemre-per-ate-qe-shikon-ne-lagjen-ku-u-rrit-51238" }