Ardi Daullxhiu prezanton gruan në emision, por ka një tjetër hall të madh

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:36 29-04-2016 Ardi Daullxhiu prezanton gruan në emision, por ka një tjetër hall të madh

Ardi Daullxhiu, i njohur për apelin për të gjetur një grua, mesa duket ia ka arritur qëllimin dhe tashmë ai ka në krah bashkëshorten e tij, e cila është shtatzënë në muajn e 7.

Megjithatë, Ardi ka një tjetër hall që e ka çuar sërish në studion e Arjan Çanit. Nëna e Ardit është në gjendje të rëndë shëndetësore dhe ai sapo ka nisur fushatën për të mbledhur para, jo për ilaçe, por për varrimin.

Ndonëse, nëna e tij është ende gjallë, Ardi është shprehur i bindur se ajo nuk ka dhe shumë jetë, ndaj kërkon para për varrimin e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029924154281616
array(1) { ["section"]=> string(78) "ardi-daullxhiu-prezanton-gruan-ne-emision-por-ka-nje-tjeter-hall-te-madh-39079" }