Ardi Daullxhiu siguron organizimin e dasmës me ndërhyrjen e Metës, ia marrin valles së "Baftjarit" (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:16 28-05-2017 Ardi Daullxhiu siguron organizimin e dasmës me ndërhyrjen e Metës, ia marrin valles së

Ard Daullxhiu ka arsye të festojë, në një nga hotelet buzë detit në Durrës pasi ka marrë konfirmimin se dasma e tij do realizohet, me ndërhyrjen e Ilir Metës.

Presidenti i zgjedhur i është bashkuar në vallen e Baftjarit me aktorin e humorit Bes Kallaku dhe ministrin Lefter Koka.

Ndiqni Videon:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036900997161865
array(1) { ["section"]=> string(107) "ardi-daullxhiu-siguron-organizimin-e-dasmes-me-nderhyrjen-e-metes-ia-marrin-valles-se-baftjarit-video-80305" }