Ardian Fullani nuk e duron dot vapën përvëluese, largohet nga Tirana

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:57 26-06-2016 Ardian Fullani nuk e duron dot vapën përvëluese, largohet nga Tirana

Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani ka preferuar që ta kalojë këtë fundjavë të nxehtë vere jashtë Tiranës.

Fullani është fotografuar teksa pushon në plazhin e Golemit, në zonën e njohur si “Laguna Blu”. Zonë kjo ku kanë vilat e tyre shumë biznesmenë dhe politikanë të njohur shqiptarë.

Në shoqërinë e disa personave, Fullani ka preferuar plazhin afër Tiranës për një pushim të shkurtër.

13499909_10154902812723765_894004033_o.jpg

13548902_10154902812788765_1714110283_o.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ai është president i dashur për shqiptarët, dhe pse shkon drej të 87-ave, çdo mëngjes del në punë
Ironia e deputetit socialist për Reformën në Drejtësi, tregon një histori domethënëse »
Article Logic
Execution time: 0.023364067077637
array(1) { ["section"]=> string(73) "ardian-fullani-nuk-e-duron-dot-vapen-perveluese-largohet-nga-tirana-44641" }