Ardit Gjebrea dhe emisioni i tij ndërrojnë DESTINACION, moderatori i njohur jep lajmin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:22 11-07-2018 Ardit Gjebrea dhe emisioni i tij ndërrojnë DESTINACION, moderatori i njohur jep lajmin (FOTO) Ardit Gjebrea

Ardit Gjebrea është ndër moderatorët më të dashur për publikun shqiptar, ndërsa programi i tij “E diela shqiptare” ndër më të preferuarit.

Emisioni i përjavshëm që transmetohet në Tv Klan, sezonin e ri do të vijë me surpriza të reja.

Përveçëse me risi në programacion, “E diela shqiptare” ka ndryshuar destinacion, pasi po ndërtohet një studio e re. Lajmin e ka bërë të ditur Ardit Gjebrea, në llogarinë e tij në Instagram ku shkruan: “Po fillon një studio e re të ndërtohet. "E diela shqiptare" në sezonin e ardhshëm, me shtëpi të re”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana Vjollca 'djeg' rrjetin, trup seksi e forma bombastike
Habit Majlinda Zeka: Majk nuk kujdeset për djalin (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.044870138168335
array(1) { ["section"]=> string(97) "ardit-gjebrea-dhe-emisioni-i-tij-nderrojne-destinacion-moderatori-i-njohur-jep-lajmin-foto-127583" }