Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e vajzës me Aurelën dhe Çiljetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:02 28-01-2015 Ardit Gjebrea feston ditëlindjen e vajzës me Aurelën dhe Çiljetën

Vajza e Ardit Gjebreas dhe Anila Bekos, Ana e vogël feston ditëlindjen e saj.

Në ditëlindje ishin të ftuar shumë miq e të afërm të çiftit Gjebrea. Mes tyre edhe Aurela Gaçe dhe Çiljeta Xhilaga.

“ Zoti bekoftë çdo ditë të Anës. Nuk u mblodhën vetëm fëmijët, por edhe ne prindërit @Çiljeta Xhilaga”- shkruan Aurela në profilin e saj facebook.

Shumë urime për vogëlushen edhe nga newsbomb.al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02501106262207
array(1) { ["section"]=> string(70) "ardit-gjebrea-feston-ditelindjen-e-vajzes-me-aurelen-dhe-ciljeten-1762" }