Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Jonit (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:55 07-06-2018 Ardit Gjebrea feston ditëlindjen, ja urimi i veçantë i Jonit (FOTO)

Ditë e veçantë sot për moderatorin e njohur shqiptar, Ardit Gjebrea.  Sot ai feston ditëlindjen dhe mbush plot 55 vjeç.

Në këtë ditë të veçantë të jetës së tij urimi i parë i moderatorit i ka ardhur nga i biri. Teksa publikon në rrjetet sociale një foto me të atin, Joni shkruan:  “Gëzuar ditëlindjen vëlla i madh”.

ffffff.PNG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033192873001099
array(1) { ["section"]=> string(71) "ardit-gjebrea-feston-ditelindjen-ja-urimi-i-vecante-i-jonit-foto-123557" }