Ardit Gjebrea fshin gjithë miqtë e tij, çfarë ka ndodhur?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:20 19-02-2017 Ardit Gjebrea fshin gjithë miqtë e tij, çfarë ka ndodhur?

Moderator i njohur Ardit Gjebrea ka fshirë të gjithë miqtë e tij në Instagram. Më saktë, ai u ka bërë "unfollow" gjithë personave faqen e tij zyrtare.

Shumë prej nesh mund të jenë habitur dhe mund të kenë pyetur se çfarë e ka shtyrë Gjebrean të ndërmarrë një vendim të tillë.

Deri tani moderatori nuk ka dhënë ndonjë sqarim, megjithatë ai duhet të ketë patur një arsye të fortë, e cila pritet të zbulohet më vonë.

 arditi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024051904678345
array(1) { ["section"]=> string(61) "ardit-gjebrea-fshin-gjithe-miqte-e-tij-cfare-ka-ndodhur-69223" }