Ardit Gjebrea, gruaja e tij Anila dhe i biri Joni, çojnë Anën në kolegj turk

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:34 09-09-2015 Ardit Gjebrea, gruaja e tij Anila dhe i biri Joni, çojnë Anën në kolegj turk Familja Gjebrea/ Arditi, bashkeshortja Anila, i biri Joni dhe vajza e vogël Ana

Fytyrat e qeshura në foto, janë të familjes Gjebrea. Ardit Gjebrea, bashkëshortja e tij Anila dhe i biri Joni kanë çuar sot, në ditën e parë të kshkollës, Anën, vajzën e vogël të familjes.

Ata kanë zgjedhur kolegjin turk si institucionin për edukimin e Anës dhe jo ndonjë shkollë shtetërore. Sakaq, vëllai i Anës, Joni, duket më i emocionuar se dy prindërit Arditi e Anila në këtë ditë të veçantë për motrën e tij.

"Princesha ime filloi shkollën. I uroj me zemër mbarësi dhe plot sukses...”, uron kështu Jon Gjebrea vogëlushen Ana, tanimë nxënëse.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070810317993164
array(1) { ["section"]=> string(80) "ardit-gjebrea-gruaja-e-tij-anila-dhe-i-biri-joni-cojne-anen-ne-kolegj-turk-20335" }