Ardit Gjebreas i heqin foton ku sulmonte revistën: Dikush u kujdes të më...

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:41 18-01-2016 Ardit Gjebreas i heqin foton ku sulmonte revistën: Dikush u kujdes të më...

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ditën e djeshme shfaqi revoltën e tij ndaj revistës satirike franceze Charlie Hebdo e cila përmes një karikature aludonte që vogëlushi 3 vjeçar, siriani Aylan Kurdi , kur të rritej do të bëhej përdhunues.

Gjebrea e quajti këtë të turpshme dhe të patolerueshme. Mirëpo, dikush ia ka zhdukur nga IG Gjebreas këtë postim.

“Meqë dikush "u kujdes" të më heqin foton e mëparshme të cilën e gjeni ende në fb tim, po publikoj një ide nismë e Mbretëreshës Rania të Jordanisë: "Alani kur të rritej ndoshta do të bëhej mjek, mësues, një prind i dashur..."

#unenukjamcharlie!

Mund të me hiqni një foto, dy, tre... por jo bindjen time”, pohon me bindje moderatori.

LEXO EDHEARDIT GJEBREA REVOLTOHET ME REVISTëN: TURP, E PAPRANUESHME

AAAA.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026650905609131
array(1) { ["section"]=> string(77) "ardit-gjebreas-i-heqin-foton-ku-sulmonte-revisten-dikush-u-kujdes-te-me-30273" }