“Arena Kombëtare”, flet Prodani: Punimet vijojnë me ritëm të lartë

Publikuar tek: sport, më 20:23 19-10-2016 “Arena Kombëtare”, flet Prodani: Punimet vijojnë me ritëm të lartë

Punimet për të ndërtuar stadiumin “Arena Kombëtare” në Tiranë, vijojnë me intensitet të lartë.

Projekti për ndërtimin e stadiumit kombëtar, që do të ngrihet mbi rrënojat e “Qemal Stafës” vazhdon të zbatohet sipas planit.

“Punimet në stadium po vijojnë me ritëm të lartë dhe sipas rregullave që na lejon koha. Për momentin unë jam pjesë e stafit që merret me vëzhgimit e zbatimit të kontratës së punimeve që po kryen për ndërtimin e ‘Arenës Kombëtare'”, shprehet për newsport.al, drejtori i stadiumit, Eduard Prodani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Champions League/ Juventusi i rrëmben fitoren Lyon-it, Reali nuk ndalet
Mbrëmje golash në Champions League, Barcelona i jep leksion Pep Guardiolës »
Article Logic
Execution time: 0.019956111907959
array(1) { ["section"]=> string(68) "arena-kombetare-flet-prodani-punimet-vijojne-me-ritem-te-larte-56753" }