Argita, Arbër dhe Dasara Malltezi shkojnë në Amsterdam. Vajza: Janë më të mirët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:47 14-05-2016 Argita, Arbër dhe Dasara Malltezi shkojnë në Amsterdam. Vajza: Janë më të mirët

Familja  Malltezi, këtë fundjavë frymën e ka mbajtur në Amsterdam.

Argita e Jamarbër Malltezi së bashku me vajzën Dasarën ndodhen në sheshin “Rembrandt” nga ku kanë shkrepur edhe këtë fotografi. Dasara duket më e lumtura nga ky udhëtim ndërsa me krenari shkruan.

“Babi, mami dhe unë. Prindërit e mi janë më të mirët!”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024497985839844
array(1) { ["section"]=> string(82) "argita-arber-dhe-dasara-malltezi-shkojne-ne-amsterdam-vajza-jane-me-te-miret-40451" }