Argita Berisha gatuan dhe darkon me vajzën e saj, Dasara: Ky është ushqimi më i mirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:55 20-08-2016 Argita Berisha gatuan dhe darkon me vajzën e saj, Dasara: Ky është ushqimi më i mirë

Argita Berisha, vajza e ish-kryeministrit Sali Berisha pavarsisht angazhimeve duket se gjen kohë edhe për të gatuar për vajzën e saj, Dasara, dhe jo vetëm.

Argita është mjaft e përkushtuar, aq sa i mëson vajzës si të gatuaj për veten.

Vetë Dasara ka publikuar një foto teksa shijon ushqimin e gatuar nga mamaja e saj duke e cilësuar atë ushimin më të mirë.

 “Dashuroj të darkoj me mamanë time, është ushqimi më i mirë, ajo më mëson si të gatuaj për veten” dhkruan Dasara.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072178840637207
array(1) { ["section"]=> string(88) "argita-berisha-gatuan-dhe-darkon-me-vajzen-e-saj-dasara-ky-eshte-ushqimi-me-i-mire-50360" }