Argita dhe Shkëlzen Berisha në mesin e protestuesve, i shoqëron aktori i njohur shqiptar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 18-02-2017 Argita dhe Shkëlzen Berisha në mesin e protestuesve, i shoqëron aktori i njohur shqiptar

Në mesin e protestuesve kanë rënë në sy edhe dy personazhe jo pak të njohur për publikun.

Bëhet fjalë për dy fëmijët e ish-kryeministrit, Argita dhe Shkëlzen Berisha. Ata shoqërohen në këtë protestë nga aktori i njohur i humorit, njëhërësh koordinator në PD, Julian Deda.

Ata janë veçuar disi nga turma, por siç duket edhe nga fotot ndjekin me mjaft interes protestën, që deri tani është përshkallëzuar me vendosjen e çadrës së parë pranë kryeministrisë, çadër që mban 100 persona.

 

xeni.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.054849863052368
array(1) { ["section"]=> string(93) "argita-dhe-shkelzen-berisha-ne-mesin-e-protestuesve-i-shoqeron-aktori-i-njohur-shqiptar-69147" }