Argjentina Ramosaj është shtatzanë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:53 16-02-2015 Argjentina Ramosaj është shtatzanë

Këngëtarja Argjentina Ramosaj, ka ndarë me ndjekësit në ‘instagram” lajmin e shtatëzanisë së saj.

Lajmi që Ramosaj do sjellë në jëtë një jetë të re, është pritur shumë mirë nga fansat e saj të cilët, e kanë uruar dhe përgëzuar në komente.

Argjentina Ramosaj është fejuar vetëm para pak kohësh dhe mesa duket, shtatëzania ka qenë edhe arsyeja e kësaj fejesë që erdhi shpejt.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Luana Vjollca "belfie" nga Greqia
Kim Kardashian ndërron ngjyrën e syve, i bën blu »
Article Logic
Execution time: 0.026373863220215
array(1) { ["section"]=> string(39) "argjentina-ramosaj-eshte-shtatzane-3546" }