Arian Çani bën DEKLARATËN e fortë: Kur të ketë të vrarë në Shqipëri, ky vend do ketë shpëtuar

Publikuar tek: aktualitet, më 22:59 26-06-2019 Arian Çani bën DEKLARATËN e fortë: Kur të ketë të vrarë në Shqipëri, ky vend do ketë shpëtuar

Gazetari i njohur Arjan Çani ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin 'Open'.

Çani tha se kur në shqipëri të ketë të vrarë për të drejtën e votës, atëherë vendi do të ketë shpëtuar, pasi pretendon se nuk mund të fitohen këto të drejta dhe liri pa sakrifica.

'Kur në këtë vend do të vijë dita që do të ketë të vrarë për të drejtën e votës, atëherë ky vend do të ketë shpëtuar. Kur them të vrarë, flas për njerëz që ngrihen në protestë për të arritur këtë kauzë që është e drejtë. Ju mendoni që mund t’i fitoni këto të drejta dhe këto liri pa sakrifica?', tha Çani, teksa theksoi se nuk e ka fjalën për krime elektorale.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069899559020996
array(1) { ["section"]=> string(98) "arian-cani-ben-deklaraten-e-forte-kur-te-kete-te-vrare-ne-shqiperi-ky-vend-do-kete-shpetuar-169920" }