Arian Çanin e braktisin prapë, ‘’Sofia’’ largohet nga emisioni. Zbulohet arsyeja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:43 04-06-2016 Arian Çanin e braktisin prapë, ‘’Sofia’’ largohet nga emisioni. Zbulohet arsyeja

Arian Çanin e braktisin prapë, ‘’Sofia’’ e re largohet nga emisioni. Pas largimit të Romina Allkut, ‘’Sofisë’’ së parë, është larguar edhe Andonia Dobi, ‘’Sofia’’ e re. Por pse ka hequr dorë kaq shpejt ‘’Sofia’’?

Ajo ka shpjeguar për të gjithë se ka marrë shumë oferta si modele nga Milano

“Kam marrë oferta nga agjenci të ndryshme modelingu dhe më interesojnë t’i marr në konsideratë, pasi këto evente ndihmojnë imazhin tim, duke më plotësuar më shumë. Këtë verë do të jem jashtë Shqipërisë, pasi më ka bërë ofertë një agjenci e njohur në Milano. Për momentin mendoj të zhvendosem atje vetëm për sezonin e verës, por më vonë nuk i dihet”, thotë Dobi për “Panorama”.

Megjithatë kuptohet qartë që kjo ikje e ‘’Sofisë’’ duhet ta ketë një shkak: mospërshtatjen e saj me moderatorin e njohur, i cili e ka ngritur gjithë investimin e tij mbi bazën e batutave të tij të lirshme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029422044754028
array(1) { ["section"]=> string(80) "arian-canin-e-braktisin-prape-sofia-largohet-nga-emisioni-zbulohet-arsyeja-42428" }