Arilena Ara në jurinë e 'The Voice Kids', Olti Curri ka dy fjalë për t'i thënë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:52 06-12-2018 Arilena Ara në jurinë e 'The Voice Kids', Olti Curri ka dy fjalë për t'i thënë (FOTO)

Këngëtarja Arilena Ara do të zëvendësojë në edicionin e këtij viti të “The Voice Kids 3” Eneda Tarifa.

 

Kjo e fundit njoftoi vetë largimin e saj pak ditë më parë.

Këtë zëvendësim e ka komentuar edhe blogeri Olti Curri. Ai ka publikuar një story ku shkruan: ““Ou, ça do të bëjë aty?! Do të konkurojë!!!” ,-ka shkruar blogeri, i cili mesa duket i duket i pakuptimtë ky zëvendësim.

ghhhgh_1544039099-5371456.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I vjedhin shtëpinë, Xheni i Big Brother e revoltuar: Vdekshin...(FOTO)
Publikohet video, Gjiko dhe Butrint Imeri sjellin këngë të re   »
Article Logic
Execution time: 0.0044920444488525
array(1) { ["section"]=> string(87) "arilena-ara-ne-jurine-e-the-voice-kids-olti-curri-ka-dy-fjale-per-t-i-thene-foto-144114" }