Arilena Ara takon moderatoren e njohur shqiptare, zbulon detajin që jo të gjithë e dinë…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 12-01-2017 Arilena Ara takon moderatoren e njohur shqiptare, zbulon detajin që jo të gjithë e dinë…

Është bërë shkak emisioni ‘Thurje’ që dy personazhe të njohura për publikun të takohen pas 7 vitesh.

Bëher fjalë për këngëtaren e njohur Arilena Ara dhe moderatoren Jonida Vokshi. Këngëtarja e njohur nuk ka humbur kohë dhe menjëherë pas takimit ka publikuar një foto ku zbulon edhe detajin se ajo dhe Vokshi janë mikesha mjaft të mira me njëra-tjerën por angazhimet në profesionet e tyre kanë bërë që të mos takohen për një periudhë kaq të gjatë.

“E lumtur që të takova pas 7 vitesh, mikja ime” shkruan Arilena.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035741090774536
array(1) { ["section"]=> string(92) "arilena-ara-takon-moderatoren-e-njohur-shqiptare-zbulon-detajin-qe-jo-te-gjithe-e-dine-65342" }