Arjan Çani me emision të ri? Çfarë po ndodh me moderatorin… (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:34 02-06-2016

Çfarë po ndodh me Arjan Çanin, moderatorin e njohur të ‘’Zonë e lirë’’, një emision shumë jetëgjatë që transmetohet në TV Klan?

A ka nisur Çani një emision të ri? Këtë menduam kur pamë këtë video, por e vërteta është se ai i ka ‘’vjedhur’’ për pak sekonda vendin Kastro Zizos, te emisioni ''RrokumTV''.

‘’E pabesueshme!

Çani tenton t'më vjedhi emisionin...

Kte të shtunë ora 20:00 te rrokumtv. Për të ulur gjakrat ndërhyn Elita Rudi por dhe ajo do t'më largojë nga tavolina ime! HELP, HELP…’’, shkruan Kastro.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021103143692017
array(1) { ["section"]=> string(69) "arjan-cani-me-emision-te-ri-cfare-po-ndodh-me-moderatorin-video-42224" }