Arjan Çani ndryshon “look” për herë të parë, shfaqet ndryshe përpara publikut (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:12 26-02-2016 Arjan Çani ndryshon “look” për herë të parë, shfaqet ndryshe përpara publikut (Foto)

Jemi mësuar ta shohim çdo të premte në emisionin të tij “Zonë e Lirë”, të veshur me xhaketën e zezë dhe poshtë saj po me një bluze të zezë. Kjo është uniforma e Arjan Çanit pothuasje çdo puntatë televizive, por sot ai është shfaqur ndryshe.

Çani ka vendosur të ndryshojë “uniformën” për këtë të premte dhe të shfaqet më elegant. Gazetari ka preferuar të veshë vetëm një këmishë, por edhe kjo në ngjyrë të zezë, mesa duket e preferuara e tij.

Gjithsesi, Çani ka pranuar se nuk ndihet rehat me stilin e ri të veshjes.

zone_lire.png

zonee.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024595975875854
array(1) { ["section"]=> string(85) "arjan-cani-ndryshon-look-per-here-te-pare-shfaqet-ndryshe-perpara-publikut-foto-33635" }