Arjan Çani në një tjetër emision, ja ku do e shohim gazetarin e njohur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:31 01-03-2016 Arjan Çani në një tjetër emision, ja ku do e shohim gazetarin e njohur

Arjan Çani nuk do të shfaqet vetëm në emisionin e tij “Zonë e Lirë”, por edhe në një shfaqje tjetër, po brenda televizionit Klan.

Çani është përzgjedhur pjesë e jurisë së shfaqjes “Your Face Sounds Familiar” që do të nisë transmetimet më 14 mars. Deri më tani vetëm emri gazetarit të njohur është bërë publik nga produksioni, ndërsa pritet të konfirmohen edhe anëtarët e tjerë.

Gjithashtu, është bërë e ditur edhe lista e plotë me konkurrentët që do të marrin pjesë në këtë shfaqje. Ata janë:

Endri Prifti, Adelina Tahiri, Rozana Radi, Kastro Zizo, Era Rusi, Besniku i NRG Band dhe Anxhela Peristeri. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024605989456177
array(1) { ["section"]=> string(75) "arjan-cani-ne-nje-tjeter-emision-ja-ku-do-e-shohim-gazetarin-e-njohur-33940" }