Arjan Çani vë në dyshim seksualitetin e Shpat Kasapit, ja si ja kthen ai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:48 22-02-2017 Arjan Çani vë në dyshim seksualitetin e Shpat Kasapit, ja si ja kthen ai

Moderatori i njohur, Arjan Çani njihet për pyetjet e tij provokuese dhe për mënyrën se si i vë në “siklet” personat që ai interviston.

I tillë është treguar edhe në jurinë e spektaklit më të ri në TV Klan “Your face sounds familiar”, pas performancës së Shpat Kasapit, i cili imitonte këngëtarin Ricky Martin, i përfolur vitet e fundit për seksualitetin e tij ndaj meshkujve.  

Pikërisht për këtë arsye, Çani e ka provokuar këngëtarin nga Kosova, duke e pyetur nëse Ricky ishte homoseksual. Situata e bëri konfuz Kasapin, duke e bërë atë të jepte shpjegime për seksualitetin e tij.

“Nuk kam lidhje me meshkujt. Mua më pëlqejnë femrat”, ka thënë këngëtari. Moderatori ka shpjeguar për “Gazetën Shqiptare” për këtë situatë, duke thënë se “e keni kepkuptuar, unë po flisja për seksualitetin e Ricky Martin”. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023308992385864
array(1) { ["section"]=> string(77) "arjan-cani-ve-ne-dyshim-seksualitetin-e-shpat-kasapit-ja-si-ja-kthen-ai-69522" }