Arjan Çani zbulon arsyen pse është dobësuar aq shumë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:50 23-05-2016 Arjan Çani zbulon arsyen pse është dobësuar aq shumë

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arjan Çani, ka shpjeguar më në fund sekretin e pajmes së tij fizike, që së fundmi ka tërhequr vëmendjen e shumë ndjekësve të tij me dobësimin drastik.

I pyetur nga Alketa Vejsiu, Çani tha se ka humbur rreth 30 kile falë 16 kilometra vrap në ditë dhe pasi ka arritur që për një kohë të gjatë të heqë dorë nga konsumi çokollatave.

“Nuk e di se çfarë marëdhënie ke me ëmbëlsirat por sa ke pa pickuar një çokollatë?

Po bëhet një vit pak a shumë.

Sa kile kemi humbur Çani?

30

Vazhdojmë me 14 kilometra në ditë?

16

Një “Big up” për Çanin”, thotë Alketa Vejsiu në përfundim të pyetjeve të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01439905166626
array(1) { ["section"]=> string(58) "arjan-cani-zbulon-arsyen-pse-eshte-dobesuar-aq-shume-41292" }