Armando Babani shkrep një foto pikante...dhe e ka me policinë që (S') duam

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:28 04-10-2016 Armando Babani shkrep një foto pikante...dhe e ka me policinë që (S') duam

Fotografi Armando Babani ka shkrepur një foto vërtet pikante që tashmë po bën xhiron në rrjet.

Disa punonjës të policisë së shtetit vënë në rresht dhe një vajzë e re që qendron më poshtë tyre, thuajse në nivelin e barkut të një polici, lehtësisht të dukshëm dhe të dallueshëm nga të tjerët.

“Ajo që (S') duam...!” është diçitura e profesionistit Babani për këtë foto duke luajtur paksa kështu me “moton”: Policia që duam.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sherri në lokal me Albano Bogdon, reagon Julian Deda
Gëzim në familjen e Blendi Fevziut, ai zgjedh t’ia thotë gjithë botës me një FOTO »
Article Logic
Execution time: 0.025449991226196
array(1) { ["section"]=> string(75) "armando-babani-shkrep-nje-foto-pikante-dhe-e-ka-me-policine-qe-s-duam-55040" }