Armina befason Shkëlzenin për ditëlindje, por modelja ka një ankesë ndaj tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:57 27-02-2017 Armina befason Shkëlzenin për ditëlindje, por modelja ka një ankesë ndaj tij

Shkëlzen Berisha feston sot 38 vjetorin e lindjes dhe e dashura e tij, Armina Mevlani e ka befasuar me një buqetë të madhe lulesh.

“Surpriza më e bukur për të nisur ditën nga zemra ime”, shkruan Shkëlzeni, i cili pavarësisht fjalëve publike, kishte harruar ta falenderonte personalisht të dashurën e tij.

Vet Armina komentuar në foton e Shkëlzenit: “Unë po mendoja përse s’më ka shkruar dhe tani kjo u bë surpriza ime më e bukur! Të dua shumë! Happy birthday!”

Çifti ka disa vite së bashku dhe shpesh herë bëjnë publike në rrjetet sociale dhuratat që i bëjnë njëri-tjetrit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028366088867188
array(1) { ["section"]=> string(81) "armina-befason-shkelzenin-per-ditelindje-por-modelja-ka-nje-ankese-ndaj-tij-70107" }