Armina dhe Shkëlzen Berisha indiferentë ndaj ndeshjes së Shqipërisë: “Bashkë drejt përjetësisë”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:42 29-03-2015

Ndërsa e gjithë vëmendja është përqendruar tek ndeshja e Kombëtares me Armeninë, çiftin Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha duket se nuk i ka prekur entuziazmi gjithëpërfshirës “kuq e zi”.

Armina ka ndarë me miqtë e saj në Instagram një video të shkurtër në të cilën shihet në makinë bashkë me të dashurin e saj Shkëlzen Berisha. “Rrugës për në udhëtim sepse ne na pëlqen që të bëjmë gjëra sëbashku. Unë dhe Zeni drejt përjetësisë”, ka shkruar Armina bashkëngjitur me videon në kophë kur luante kombëtarja. Nën tingujt e muzikës dhe nën shoqërinë e njëri tjetrit çifti duken shumë të lumtur sëbashku.

Në profilet e tyre në rrjetet sociale nuk ka asnjë koment, urim apo shprehje entuziazmi për ndeshjen e Shqipërisë me Armeninë. Ndoshta çiftit nuk i pëlqen futbolli, të paktën jo aq shumë sa udhëtimet.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024697065353394
array(1) { ["section"]=> string(97) "armina-dhe-shkelzen-berisha-indiferente-ndaj-ndeshjes-se-shqiperise-bashke-drejt-perjetesise-7292" }