Armina Mevlani bën video nga stërvitja e fundit në palestër dhe e sponsorizon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 25-01-2017

Blogerja dhe fashionistja Armina Mevlani, njëherazi e fejuara e Shkëlzen Berishës është një nga personazhet më të ndjekur dhe të përfolur të showbiz.

Së fundmi, Armi ka publikuar një video duke u stërvitur në palestër.

Dhe këtë video e ka sponsorizuar në mënyrë që të tjerët ta shohin sa më shumë.

Shikojeni pra si është stërvitur fashionistja që tregon kështu edhe sekretin e të qenit në formë të mirë fizike!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0067989826202393
array(1) { ["section"]=> string(83) "armina-mevlani-ben-video-nga-stervitja-e-fundit-ne-palester-dhe-e-sponsorizon-66636" }