Armina Mevlani braktis sfilatat e Milanos për Shkëlzen Berishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:28 27-02-2016 Armina Mevlani braktis sfilatat e Milanos për Shkëlzen Berishën

Armina Mevlanin, ky fund shkurti e ka gjetur ne kryeqytetin e modës... Por, përveçse "Milano Fashion Week", 27 shkurti përfaqëson në jetën e vajzës bukuroshe një datë tjetër të rëndësishme.

I dashuri i saj i zemrës, Shkëlzen Berisha, ka lindur pikërisht në këtë datë dhe për të qenë pranë gjysmës së tij ka zgjedhur që edhe ai të shkojë në Milano.

Në këto kushte, vajza e famshme e ekraneve ka braktisur të gjitha sfilatat e tjera ku do të merrte pjesë, për t'ia kushtuar të gjithë pasditen mashkullit të saj, shkruan “Who”.

Megjithatë gjatë ditës së sotme. Armina mori pjesë në sfilatën e "Cavalli"-t, ku pati mundësinë të njihej me drejtorin kreativ, Peter Dundas...

shkelzen.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shfaqet vajza e vogël e Dritan Hoxhës, Redia: Familja ime është qesharake, por…
Mediat: Soni Malaj në një lidhje me një djalë më të ri në moshë, gati të nisë bashkëjetesën »
Article Logic
Execution time: 0.0042080879211426
array(1) { ["section"]=> string(69) "armina-mevlani-braktis-sfilatat-e-milanos-per-shkelzen-berishen-33699" }