Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, pa kurrfarë grimi në fytyrë... Si ju duket?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:55 16-08-2017 Armina Mevlani, e fejuara e Shkëlzen Berishës, pa kurrfarë grimi në fytyrë... Si ju duket?

Armina Mevlani, blogerja dhe e fejuara e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, shfaqet në një foto ndryshe.

Nga makina e saj, duke udhëtuar natën pa kurrfarë grimi në fytyrë. Mëngjesi e ka gjetur në ujërat e detit Jon, tërësisht të relaksuar.

“Pa filtra” kujdeset të sqarojë Armina.

Si ju duket?

arrrr.png

armi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069808959960938
array(1) { ["section"]=> string(90) "armina-mevlani-e-fejuara-e-shkelzen-berishes-pa-kurrfare-grimi-ne-fytyre-si-ju-duket-89247" }