Armina Mevlani ekspozon linjat, në super formë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:27 02-06-2015 Armina Mevlani ekspozon linjat, në super formë

Armina Mevlani ka qenë gjithnjë e çliruar kur ka ardhur puna te aparati fotografik.

Kështu ka qenë edhe në këtë foto,dhe ja rezultati: Bukuroshja e ekranit duket e mahnitshme. Me kurrizin e zbuluar dhe një fundshpinë mëse femërore, Armina Mevlani duket në super formë. Fotoja është realizuar nga Endrit Mërtiri dhe  sigurisht, komentet me komplimente nuk kanë munguar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066421031951904
array(1) { ["section"]=> string(51) "armina-mevlani-ekspozon-linjat-ne-super-forme-12514" }