Armina Mevlani gati për martesë me Shkëlzen Berishën? Ja foto me unazën rreth (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:13 03-12-2015 Armina Mevlani gati për martesë me Shkëlzen Berishën? Ja foto me unazën rreth (FOTO)

Armina Mevlani mban në gishtin e dorës së majtë një unazë, e cila duket se është simboli i dashurisë së saj me të birin e Sali Berishës, Shkëlzenin.

Unaza është në formën e rrethit, me diçka të punuar sipër dhe me sa duket mund të jetë dhuruata e Shkëlzenit për të. Dhe Armina, pas sulmeve të disa ditëve më parë të ish-bashkëshortes së Shkëlzenit, Sadijes, ka gjetur rastin ta vërë dje në emisionin ‘’Opinion’’.

A është ky një paralajmërim për një dasmë të afërt? Duhet të presim…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11575794219971
array(1) { ["section"]=> string(87) "armina-mevlani-gati-per-martese-me-shkelzen-berishen-ja-foto-me-unazen-rreth-foto-26855" }