Armina Mevlani hap dhuratat poshtë pemës, vetëm. Por s’harron të kombinojë zarfin me këpucët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:54 25-12-2015 Armina Mevlani hap dhuratat poshtë pemës, vetëm. Por s’harron të kombinojë zarfin me këpucët (FOTO)

Armina Mevlani, e dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha ka menduar të hapë e vetme dhuratat e Krishtlindjes, ulur në dyshemenë poshtë pemës.

Nuk dihet nëse është Shkëlzeni që e fotografon, por ajo me gjithë zemër uron:

“Koha për të hapur dhuratat. Shpresoj që edhe ju të merrni të njëjtën plot me dashuri. Një nga gjëërat që mua më pëlqen të bëj është t’u bëj dhurata njerëzve të dashur dhe Krishtlindja është koha e duhur’’.

Mevlani, e njohur si fashioniste, madje edhe me një dyqan të saj, nuk ka harruar të grimohet si për festa, duke veshur fustanin e kuq, madje duke kombinuar ngjyrën e këpucëve, me atë të kartolinës.

 

arminamevlanikrishtlindjeok

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mariza Ikonomi prezanton prindërit, me të ëmën si dy pika uji (FOTO)
Gazetari shqiptar fsheh pas vetes një personazh të njohur, kush mendoni se është nën maskën e bardhë? »
Article Logic
Execution time: 0.020061016082764
array(1) { ["section"]=> string(101) "armina-mevlani-hap-dhuratat-poshte-pemes-vetem-por-s-harron-te-kombinoje-zarfin-me-kepucet-foto-28545" }