Armina Mevlani ka një dedikim të veçantë për Shkëlzen Berishën

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:23 24-07-2017 Armina Mevlani ka një dedikim të veçantë për Shkëlzen Berishën

Dashuria mes Armina Mevlanit dhe Shkëlzen Berishës është në ditët e saj më të mira.

Këtë gjë e tregon blogerja e njohur në rrjetet sociale, ku ka shpërndarë një foto mëse domethënëse.

Në foton e shpërndarë nga Mevlani, thuhet, ““Dua të mbaj dorën tënde deri në moshën 80-vjeçare dhe të them që ja dolëm”, një dëshirë kjo, që vetëm koha do e tregojë nëse do të realizohet apo jo.

Më poshtë statusi i Armina Mevlanit: 

Screenshot_8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027046918869019
array(1) { ["section"]=> string(68) "armina-mevlani-ka-nje-dedikim-te-vecante-per-shkelzen-berishen-87202" }