Armina Mevlani një “femër fatale”: U ndjeva si një aktore e vjetër filmash (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:50 09-06-2015 Armina Mevlani një “femër fatale”: U ndjeva si një aktore e vjetër filmash (FOTOT)

“Unë kam qenë gjithmonë një tifoz ee madhe e linjës Dolce & Gabbana sepse mendoj se ajo i përshtatet në mënyrë të përkryer linjve të trupin tim, por edhe unë e pëlqej atë edhe për faktin se më kujton "femme fatale" (femrën fatale)  në filmin  "Malena" Yllin në film Monica Belluci, e  kam adhuruar gjithmonë për trupin e saj të lakuar dhe ngjyrat tipike mesdhetare. Kur unë isha një vajzë e vogël kam parë nënën time me kostumet e Dolce & Gabbana ishte aq e impresionuar sa që mendoj se në nënvetëdijen time unë kam qenë e lidhur me familjen e Dolce & Gabbana që prej atëherë. Këto foto janë  nga të preferuarat e mia, sepse unë të ndjehen vetvetja  në stilin tim. U ndjeva si një aktore e vjetër filmsh “.

Kështu e përshkruan Armina Mevlani në blogun e saj këtë set fotografik realizuar në Gjirin e Lalzit nga fotografi Mërtiri.

{gallery}mevlani{/gallery}

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069820880889893
array(1) { ["section"]=> string(83) "armina-mevlani-nje-femer-fatale-u-ndjeva-si-nje-aktore-e-vjeter-filmash-fotot-13125" }