Armina Mevlani, një kapitene shumë "hot" me bikini (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:17 31-07-2016 Armina Mevlani, një kapitene shumë

Bukuroshja Armina Mevlani ka postuar në Instagramin e saj një fotografi mjaft provokuese nga pushimet në Kroaci.

Modelja, e dashura e Shkëlzen Berishës, është fotografuar me bikini në një jaht teksa mban kapelen e kapitenit. Por përveç komplimentave të shumta ka patur edhe komentuese që i kanë vënë në dukje zhveshjen e tepruar por kush është ai apo ajo që në plazh shkon me xhup dhe shall?

Screearminamevlaninshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021963119506836
array(1) { ["section"]=> string(58) "armina-mevlani-nje-kapitene-shume-hot-me-bikini-foto-48295" }