Armina Mevlani nostalgjike, kujton adoleshencën nëpërmjetë fotove (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:36 30-01-2017 Armina Mevlani nostalgjike, kujton adoleshencën nëpërmjetë fotove (Foto)

Blogerja e njohur, Armina Mevlani duket se është bërë nostalgjike për adoleshencën.

Vetë fashonista ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku shfaqet e veshur me xhinse të grisura dhe bluzë sportive duke iu ‘rikthyer' edhe një herë adoleshencës.

“Kjo foto më kujton veten kur isha 16 vjeç”, ka shkruar ajo ngjitur me foton teksa pozon e ulur mbi shtrat.

armina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027213096618652
array(1) { ["section"]=> string(75) "armina-mevlani-nostalgjike-kujton-adoleshencen-nepermjete-fotove-foto-67114" }