Armina Mevlani nxjerr nga “arkivat” foton e adoleshencës, shihni si dukej në mbrëmjen e maturës (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:00 16-03-2017 Armina Mevlani nxjerr nga “arkivat” foton e adoleshencës, shihni si dukej në mbrëmjen e maturës (FOTO)

Blogerja Armina Mevlani është bërë nostalgjike për periudhën e gjimnazit.

Blogerja ka nxjerrë nga "arkivat" një foto të mbrëmjes së maturës, disa vite më parë. Rinore dhe e këndshme, Armina ngjan shumë më ndryshe nga ç'jemi mësuar ta shohim vitet e fundit.

armina_mevlani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.066857099533081
array(1) { ["section"]=> string(103) "armina-mevlani-nxjerr-nga-arkivat-foton-e-adoleshences-shihni-si-dukej-ne-mbremjen-e-matures-foto-72041" }