Armina Mevlani paralajmëron diçka të jashtëzakonshme. Ja video

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 10-06-2015

Armina Mevlani  pas setit të nxehtë fotografik, realizuar në gjirin e Lalzit, ka paralajmëruar diçka edhe më të madhe.

Këtë herë Armina ka postuar një video dhe pohon se kënga në fsond tregon për atë se çfarë do të vijë së shpejti.

Një gjë është e sigurtë: Fotografi Endrit Mërtiri është pjesë e surprizës që pritet të sjellë Armina “Diçka edhe më e mrekullueshme, së shpejti... Kënga flet për të. Apo jo Endrit Mërtiri?”, shkruan Armina duke postuar këtë video ku pozon hireplotë para aparatit-camera.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sipër “rrezik vdekje”, poshtë posteri i kandidatit
Fuga ironizon: “Vajzat si sorkadhe, djemtë si petrita, Elbasan i bukur Elbasan” »
Article Logic
Execution time: 0.037015914916992
array(1) { ["section"]=> string(67) "armina-mevlani-paralajmeron-dicka-te-jashtezakonshme-ja-video-13199" }