Armina Mevlani pikaset nga stilisti Stefano Gabbana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 14-06-2015 Armina Mevlani pikaset nga stilisti Stefano Gabbana

Pas realizimit të setit fotografik me veshje [email protected], duket se Armina Mevlani ka goditur në vendin e duhur. Foto e saj është publikuar nga stilisti me famë botërore Stefano Gabbana, në profilin e tij në Istagram madje është shoqëruar edhe me disa zemra. Me sa duket  puna e bërë nga fotografi dhe Endrit Mërtiri dhe Armina është vlersuar nga stilisti dhe komentet e ndjekësve.

"Është një nder për mua që vetë Stefano Gabbana ka postuar foton time dhe punën e Endrit Mërtirit në faqen e tij personale në instagram.Ndihem me fat dhe e vlerësuar", shkruan Armina.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.058411836624146
array(1) { ["section"]=> string(57) "armina-mevlani-pikaset-nga-stilisti-stefano-gabbana-13544" }