Armina Mevlani publikon foton: Ishte një operacion i dhimbshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:58 24-05-2016 Armina Mevlani publikon foton: Ishte një operacion i dhimbshëm

Në formë jo të mirë fizike është modelja Armina Mevlani së cilës i është dashur t’i nënshtrohet një operacioni te gishtat e këmbëve.

Modelja nuk zbulon detajet e këtij operacioni por në foton e publikuar në “Snapchat” thotë se ishte një ndërhyrje e dhimbshme.

“Një operacion i dhimbshëm te gishtat e mi”, shkruan Armina e cila ditën e djeshme postoi edhe foto nga pushimet e kaluara duke pohuar se e kishte marrë malli për verën.

Fansat dhe ndjekësit e saj janë kuriozë të dinë nëse këtë verë Armi do i kalojë pushimet me të dashuribn e saj Shkëlzen Berisha apo vetëm, si verën e shkuar.

armi.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068669319152832
array(1) { ["section"]=> string(67) "armina-mevlani-publikon-foton-ishte-nje-operacion-i-dhimbshem-41329" }